Nasze usługi:

Czyszczenie przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych w budynkach jedno i wielorodzinnych, udrażnianie przewodów kominowych (zagruzowania i gniazda ptasie), sprawdzenie stanu technicznej sprawności przewodów kominowych przy pomocy anemometrów, przeprowadzanie okresowych kontroli przewodów kominowych w oparciu o art. 62 ustawy Prawo Budowlane z dnia 7.07.1994 r. (Dz. U. Nr 89 poz. 414 z późniejszymi zmianami).

Pracujemy na terenie województwa Łódzkiego, w szczególności z Klientami z Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Kleszczowa.

Inwentaryzacja przewodów kominowych wraz z wykonaniem pełnej dokumentacji w postaci rzutów poziomych lub pionowych przewodów kominowych, wraz z ich podłączeniami, wydawanie opinii kominiarskich dotyczących stanu technicznego sprawności przewodów kominowych w obiektach już użytkowanych i nowo pobudowanych, odbiory przewodów kominowych, kominiarskie usługi.

Przeprowadzanie kontroli i pomiarów urządzeń instalacji wentylacji mechanicznej, montaż nasad kominowych, profesjonalna obsługa administracji, instytucji i wspólnot mieszkaniowych – możliwość zawierania stałych umów, kominiarskie usługi. Wykonujemy również kamerowanie przewodów kominowych profesjonalnym sprzętem.

Masz pytania? Zapraszamy do szybkiego kontaktu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!